Які бонуси? – Правди

Які бонуси? – Правди

Наші Які бонуси? Щоденники

З огляду на це, велика кількість бонусів є дискреційними, тобто замість того, щоб винагорода була прив’язана до певної квоти, вашого ступеня або вашої ефективності, керівник просто визначає, хто є, а хто не вартий, а також скільки коштує пільга. Як ви можете подумати, це робить пільги досить складною темою як для компаній, так і для співробітників.

Чому компанії пропонують бонусні пропозиції? Зазвичай надаються стимули, тому що ринок інформує бізнес робити це. Якщо інші організації порівнянного розміру, ринку чи географії надають своїм працівникам стимули, компанія може відчувати себе зобов’язаною зробити те саме, щоб завершити роботу для чудових талантів. Ось чому ви рідко знайдете обов’язок з продажу без структури виплат.

Однак основна причина, чому роботодавців приваблюють бонуси, пов’язана з тим, що вони мотивують співробітників прагнути допомогти фірмі досягти успіху. «Вони хочуть виправити стимули, як-от: «Ви добре працюєте, якщо компанія працює добре», — каже Дехеджіа. Крім того, він часто має тенденцію платити людям, які знають, що можуть заробляти більше грошей, одержуючи більший дохід, незалежно від того, чи прямі (наприклад, продажі) чи опосередковано (наприклад, реклама чи виконавчий менеджмент), найімовірніше, дуже надихаються на це..

Які бонуси? Що потрібно знати перед покупкою

Коли компанія робить неправильні дії через неналежну роботу, працівник оплачує витрати з нижчою компенсацією, на відміну від людини, яка не має пільг, яка заробляє гроші точно так само, незалежно від того, наскільки добре працює бізнес. Деякі люди можуть вважати цей принцип вимогливим. Зворотна сторона – річна зарплата без бонусів означає, що ви будете працювати додатково і не отримаєте компенсації за цю роботу.

Дехеджіа зазначає, що пільги ніколи не повинні бути єдиним стимулом утримання працівників, а також натхненням. Одна з оплат має на увазі підвищення продуктивності, але «вона не замінює моніторинг, [і] не замінює оцінку, з’ясування та просування, навчання, [а також] шанси», – каже він. Ось чому бізнес повинен завжди думати про цінність своїх планів стимулювання, а також збалансувати їх з різними іншими перевагами, а також перевагами.

Які пільги існують, а також як вони функціонують? Деякі пільги розповсюджуються щоквартально, інші – щорічно. Деякі з них є єдиними, інші повторюються. Все залежить https://imperator.bloggersdelight.dk/myvin/ від того, на якому обов’язку ви працюєте, на якому рівні ви знаходитесь, який внесок, яке ваше лідерство, а також якому типу компанії ви допомагаєте (серед багатьох інших речей).

Все про які бонуси?

Таким чином, ви можете отримати велику або крихітну винагороду (або ніяких бонусів) залежно від того, наскільки ефективною була ваша організація або певний підрозділ того року, а також від того, наскільки великою частиною цього успіху ви були. Це також можна вважати «розподілом прибутків». Компанії-фактори чекають цілий рік, перш ніж виплатять вам, просто тому, що це означає, що вам потрібно затриматися довше, тому дуже мало людей залишають роботу, перш ніж отримати свою річну пільгу..

Спотова винагорода Спотова винагорода призначена для осіб, які перевершують, а також більше, а також «загалом пов’язані із завданням, яке виходило за межі вашої ролі», — стверджує Дехеджіа. Якщо, наприклад, ви допомагали зі спеціальним проектом, виконували додаткові години або несподівано зіграли важливу роль в успіху компанії, ваш менеджер може використати свою розсудливість, щоб надати вам додаткове врегулювання..

Бонусна пропозиція за підписання Заохочувальна пропозиція – це єдине заохочення, яке надається, коли ви приєднуєтеся до нової функції. Підприємство може використовувати його, коли працівник йде від чогось кращого, або якщо працівник переїжджає на роботу в нове місто, а також компанія хоче покрити деякі витрати (це також може залишатися у вигляді рухома винагорода або пакет).

Найкращий посібник із того, що таке бонуси?

В основному, це для того, щоб заохотити кандидатів схвалити роботу. «І після цього, як правило, у вашій роботі є умова, що якщо ви йдете раніше певної кількості часу, зазвичай за рік, ви повинні повернути гроші фірмі», — каже Дехеджіа. Компаніям важко це забезпечити.

Винагорода за утримання Пропозиція бонусу за утримання, порівнянна з бонусом для завершення, стосується збереження корисних здібностей. Зазвичай він надається під час купівлі, злиття або масштабної реструктуризації бізнесу, щоб переконати людину залишитися на додатковий час, якщо вона хоче піти або мати конкуруючу пропозицію в інших місцях..

Як правило, це не пропонується, поки кандидат не буде прийнятий на роботу, а також фактично залишився на кілька місяців. За словами Дехеджі, сам стимул має бути «досить інтригуючим, щоб ви насправді когось рекомендації», тому це, як правило, чудова кількість грошей залежно від завдання, а також рівень від 1000 доларів до багатьох тисяч.